top of page

Analüüs QMRA analüsaatoriga

Inimkeha on suure hulga rakkude kogum, mis pidevalt kasvavad, arenevad, diferentseeruvad, regenereeruvad ja hävivad. Rakud uuenevad lakkamatult enese taastootmise kaudu. Rakkude jagunemise ja kasvamise protsessis on raku põhikoostisosad laetud aatomid, mille moodustavad rakutuumad ning sellest väljaspool asuvad elektronid on alati kiires liikumises ja muutumises, kiirates järjepidevalt elektromagneetilisi laineid. Inimese keha poolt väljakiiratavate elektromagneetiliste lainete signaalid esindavad antud inimkeha spetsiifilist seisundit – need on erinevad olenevalt keha tervislikust olukorrast.

QMRA (Kvantresonantsi Magneetilise Resonantsi Analüsaator) kujutab endast täppiselektroonilist seadet, et teaduslikuks uurimiseks inimrakkude nõrka magneetilist välja registreerida, seda analüüsida ning määratleda uuritava tervislikku seisundit ja põhilisi probleeme, esitades normilisi ennetavaid soovitusi.

Elektromagnetvälja sagedust ja energiat, mida mõõdetakse sensorit käes hoides, võrreldakse instrumenti sisestatud haigusresonantsspektri ja toiteindikaatori standardmääraga peale seda, kui sagedus ja energia on instrumendi kaudu võimendatud ning arvuti poolt töödeldud, kajastades väljundi kvantseisu negatiivsest positiivseni. Tulemused kuvatakse arvuti ekraanil. QMRA on individualiseeritud tervisliku seisundi konsulteerimise teejuht! Kõnealune testimine ei ole diagnoosi panemiseks!

Malle Kukke on holistiline terapeut. Olen lõetanud Holistilise Teraapia Instituudi ja nõustanud kliente 8.aastat. Viimastel aastatel olen töötanud täiendmeditsiini tippseadmetega. QMRA on lihtne ja praktiline vahend aitamaks inimesel piltlikult aru saada mida ta keha hetkel vajab vajab.

43359028_1118634674959892_36488039532414

Analüüsides saad teada:


- maksa-neerude-soolestiku seisund;
- kas keha on happeline või mitte;
- kas on vitamiinide, mineraalide, mikroelementide puudust;
- toksiinid ja raskemetallid jne.


Soovi korral saadame e-meilile analüüsi kokkuvõtte!

Seansi tasu:   30 €
Seansile registreerumiseks: malle.kukke@online.ee või tel. 5082502
bottom of page