AromaTouch™ Tehnika

AromaTouch™ Tehnika - õlidega teraapia - kui soovid hoolitseda oma füüsilise ja vaimse tervise eest!


Eeterlike õlide laialt levinud tuntus nii koduses kui ka teaduslikus ringkonnas on viinud aina rohkemad inimesed otsustama loodusliku alternatiivi kasuks, et valida tervislik eluviis. Eeterlikud õlid tekitavad paljudes suurt huvi, kuid tihti ei olda kindlad, kuidas neid õigesti kasutada. Dr. David K. Hill, D.C., tuntud eeterlike õlide ja integreeriva meditsiini ekspert, töötas arstina välja AromaTouch™ Tehnika mis tagaks inimestele ülendava kogemuse eeterlike õlide abil.

48361031_1158885064268186_81776376172825

AromaTouch™ Tehnika (tõlkes - AroomiPuudutus) on dōTERRA looduslike väga kvaliteetsete eeterlike õlide peale kandmise meetod puudutuse abil. See on õlide teraapia, kus kantakse kindlate liigutustega 8 erinevat õli seljale ja talla alla ning tulemuseks on sügav füüsiline ja vaimne lõõgastus. Selle tehnika tõeline võlu peitub selle lihtsuses ja mõjuvuses, mis töötab aroomi ja puudutuse põhimõttel. See on mõeldud kõikidele, kes soovivad saada pehme puudutuse tehnikat tunda. Sobib nii lastele, täiskasvanutele kui seenioritele!

AromaTouch™ Tehnikat tehakse mööda energia meridiaankanaleid ja kontaktpunkte, mis asuvad seljal ja jalgadel. Õrn, rütmiline puudutus töötab harmooniliselt koos parima kvaliteediga terapeutiliselt mõjuvate õlide aroomiga. Õlid jõuavad sügavale kudedesse ja pakuvad just sellesse piirkonda vajalikku toetust. Sel moel saab tuge autonoomne närvisüsteem ning tänu sellele väheneb füüsiline ja vaimne stress ja keha tasakaal (homöostaas) taastatakse. Tulemus saadakse 8 hoolikalt valitud õli toimel ja koosmõjul, mida võimendavad idamaistest tehnikatest inspireeritud õli kehale kandmise võtted.

 

Erinevad tegurid, millega me oma igapäevaelus silmitsi seisame, võivad mõjutada meie üldist heaolu. Spetsiifilised õlid, mida kasutatakse koos puudutusega, teevad mitmekülgselt head. Iga eeterlik õli on AromaTouch™ Tehnika jaoks valitud selle individuaalsetele aromaatsete omaduste tõttu. Kasutatavate õlide üldlõhn kokku on meeltele rahustav, kerge ja meeldiv. AromaTouch™ Tehnika puhul on füüsiline puudutus oma hämmastava tervendava mõju tõttu sama oluline kui aroom.

 

Eeterlikud õlid on looduses naturaalselt leiduvad aromaatsed orgaanilised keemilised ühendid, mida võib leida praktiliselt kõikide taimede seemnetes, vartes, õites, juurtes, koortes ja lehtedes. Eeterlik õli on puhas nö. karge vedelik, mis nahaga kokkupuutel koheselt imendub, jõudes vereringesse 30 sekundi jooksul. DōTERRA (CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade) Sertifitseeritud Puhta Terapeutilise Klassi eeterlikud õlid moodustavad kõige puhtama, ohutuma ja kasulikuma tasemega õlid, mida tänapäeval leida võib. Taimed õlide loomiseks on valitud ja kogutud üle maailma erinevatest riikidest, sealt, kus on nende loomulik elukeskkond ning kasvutingimused kõige täiuslikumad. Õli tegemiseks vajalikud taimeosad on oma kasvu täiuslikul hetkel kogutud ning õlid on üliettevaatlikult külmpressitud või destilleeritud ja puhtuse, kvaliteedi tagamiseks mitmekordselt testitud. Puhta terapeutilise klassi õlidel pole kahjulikku kõrvaltoimet, võib vaid esineda tundlikkust. Kuna õlid imenduvad vereringesse, on nende mõju tuntav kogu kehal.

 

Meetod aitab tasakaalustada närvisüsteemi, vähendab füüsilisi ja emotsionaalseid stressifaktoreid ning toetab organismi funktsioone. On kogu organismi puhastav ja lõdvestav, mõjudes toetavalt immuunsüsteemile. Parandab vereringet, vähendab lihaspinget, rahustab, tõstab tuju, toob mentaalset selgust ja aitab kehas harmooniat luua.

 

 HOOLITSUS kestab ca 60 minutit ja peale seda on keha ja meel maandatud kuid energiat täis!

 

Seansi ajal kasutatakse kaheksat erinevat eeterlikku õli (4 õlisegu ja 4 puhast õli):

Balance õlisegu ja Lavendel – stressi maandavad

Teepuuõli ja OnGuard õlisegu – immuunsüsteemi toetavad

Aroma Touch õlisegu ja DeepBlue õlisegu – põletikke vähendavad ja valusid leevendavad

Metsik apelsin ja Piparmünt – keha tasakaalu ehk homöostaasi taastavad

Eeterlike õlide peale kandmisel kasutatakse seansil baasõlina fraktsioneeritud (aurdestillatsiooni teel saadud) kookosõli, mis on lõhnatu, värvitu, ega rikne. See kiiresti imenduv looduslik õrna toimega õli annab nahale kerge ja õhulise niisutava kaitse poore ummistamata.

 

AROMATOUCH™ TEHNIKA on ka suurepärane võimalus teha esimene tutvus eeterlike õlidega. Arvestada võiks sellega, et juuksed lähevad veidi õliseks. Peale seanssi on soovitatav lasta õlidel mõjuda võimalikult kaua ja mitte koheselt end pesta ega sauna minna!

Tegija: Pille Allik-Trepp

Vastunäidistused:

 

AromaTouch™ Tehnika ei ole soovitatav neile, kes kasutavad ravimit Warfarin (verevedeldaja).

 

Kui mõne eeterliku õli suhtes esineb ülitundlikkust, saab konkreetse õli seansil ära jätta.

Piparmündi eeterlik õli võib vähendada rinnapiima hulka, seetõttu võiks seda vältida raseduse viimase kolme kuu jooksul ja ka hiljem imetamise ajal – seansil saab selle ära jätta.

 

Pille Allik-Trepp on läbinud AromaTouch™ Tehnika koolituse ja omab vastavat sertifikaati.

Broneeri aeg nüüd, helista 5683 4575.
AromaTouch hind:
60 - 75 min       50 €