top of page

ainulaadne

massaažisalong Eestis

 
Esmaspäev - Reede
09:00 - 20:00
Laupäev
10:00 - 18:00
Pühapäeval ja riiklikel pühadel oleme suletud.

Salongist

Bai Lan on  hiina keeles Valge Orhidee -  puhtuse, eheduse ja harmoonia sümbol.

Oleme oma salongis ühendanud Hiina massaaži eheduse kauni ja harmoonlise Feng Shui keskkonnaga, mille koosmõjul tervenete ja taastute nii füüsiliselt kui ka vaimselt.

Bai Lan sündis armastusega ja kasvas armastuses.

Armusin Hiina kultuuri kui käisin esimest korda Hiinas 4 aastat tagasi koos Feng Shui grupiga.  Mind liigutas sügavalt, kui nägin,  et hiinlased on osanud  läbi aastatuhandete alal hoida midagi väga väärtuslikku - traditsioonilise hiina meditsiini teadmisi ja oskusi. Kui olin saanud oma esimese Hiina jalamassaaži, teadsin kindlalt, et  see ongi see, mida tahaksin Hiinast kaasa võtta. Koju tagasi jõudes tekkis soov sellest kõigest rohkem teada saada ja seepärast alustasingi õpinguid Rene Bürklandi Hiina meditsiini grupis.

Hiina meditsiin on terviklik. Terviklikkuse idee läbib kogu käsitlust inimese füsioloogiast ja anatoomiast, tema haigestumisest ja tervenemisest. Hiinlased ei ole kunagi vastandanud hinge-keha või meelt-keha, Hiina meditsiini praktiseerija jaoks on tunnete ja meeltega seotud sümptomid samasugused kui kehalised sümptomid, neid õigesti lugedes on kergem jõuda õige diagnoosini.

Kõike seda õppides süvenes soov ise selles valdkonnas midagi ära teha ja kui mu poeg abiellus hiinlannaga, oligi aeg küps - koos temaga alustasimegi Bai Lani rajamist.

Massöörid, kes meie salongis töötavad, valisime ise Hiinas väga hoolikalt paljude kandidaatide seast välja sõna otseses mõttes oma “naha peal”. Kokku sõitsime läbi 5 erinevat Hiina linna, et leida kõige sobivamad ja paremad spetsialistid. Seepärast võin täie teadmisega kinnitada, et leidsime tõesti väga hea tunnetuse ja pikaajalise kogemusega massöörid. Tänu sellele saame oma salongis pakkuda kõiki Hiina traditsioonilise meditsiini teraapiaid ja massaažiliike. Meie massöörid on võimelised massaaži käigus diagnoosima teie keha seisukorda ja soovitama just teile sobivat teraapiat. See annab teie kehale võimaluse terveneda ja jääda terveks ilma tablettide, valuvaigistite, antidepressantide ja muu sellise keemilise vahelesegamiseta, mis tegelikult kõrvaldab vaid tagajärjed, mitte aga algpõhjust. Hiina iidne tarkus ütleb, et inimese tervislik seisund on nagu puu, mille oksad on sümptomid ja põhjused on juurtes. Vahel on vajalik tegeleda ka sümptomite kõrvaldamisega, kui need on ägedad, aga tark on see arst, kes ravib juuri.

Vanasti maksti Hiinas arstile palka vaid siis, kui tema patsiendid püsisid tervetena. Lääne ühiskonnas on kõik vastupidi: mida haigemad on inimesed, seda rohkem makstakse arstidele ja seda enam õitseb ravimitööstuse äri. Ei tundu ju väga loogiline terve mõistuse seisukohalt.

Meie salong asub kesklinna piiril. Valisime hoolikalt salongi asukoha, et teil oleks võimalikult mugav meie juurde tulla. Oleme veidi eemal südalinna sagimisest ja kärast, kohas, kus saate mugavalt parkida ka auto, ilma et peaks selle eest maksma. Samas  lähedal on ka bussi- ja trollipeatused, Kristiine keskus 5 min jalutuskäigu kaugusel. Seega oleme teile väga mugavalt lähedal.

Bai Lan võrsus armastuses. Soovime seda pakkuda ka teile läbi meie töötajate, nende imeliste oskuste ja harmooniliselt kujundatud  interjööri.

 

Eva Nõulik

Bai Lan massaaž juhataja

 

 

Õige puudutus võib teha imesid….eriti kui seda teha armastusega. Oled väga oodatud!

bottom of page