top of page

Hiina tervendav, ergutav ja tasakaalustav punktmassaaž

 

Ainulaadne kolm ühes massaaž sisaldab nii klassikalise-, energeetilise- kui akupunktuuri massaaživõtteid, tugeva mõjuga inimesele, kuid mitte füüsiliselt. 

Väga tugeva mõjuga energiakanalite avamiseks ja erinevate organite probleemide lahendamiseks ning jääkainete (sealhulgas liigse vee) eemaldamiseks. Paraneb seedesüsteem ja verevarustus organites, mis parandab nende funktsiooni, leevendab tugevaid lihaspingeid. 

Akupunktuuri teraapia kasvas välja Hiinas üle 5000 aastat tagasi iidsetel uskumustel, et vaimne tasakaalutus põhjustab palju valu ja kehalisi vaevusi.

Muistsed hiinlased avastasid, et teatud kehapunktide mõjutamisega väheneb või lõpeb valu - kuigi need punktid asuvad sageli hoopis teistel kehaosadel, kui valutav koht.
Kehas on 14 meridiaani, mis Hiina uskumuste kohaselt on seotud teatud organitega. Kui mõjutad kindlat meridiaani, siis automaatselt mõjutavad nad ka teisi.

Teraapia põhimõte on tasakaalustada Yin ja Yang energiad ja võimaldada kehal endal alustada tervenemist.

Massaaž toimub erinevate meridiaanide, punktide ja lihaste survestamise, hõõrumise ja silitamise kaudu, seda käte ja sõrmede abil ning erineva intensiivsusega. Punktmassaaž aitab organismil ka viirustest kiiremini vabaneda, seetõttu võib esialgu tunduda, et pärast massaaži on haiguse sümptomid ägenenud. Tegelikult organism põeb haigust kiiremini läbi.

 

Massaaž :

  • vähendab valusid  ja leevendab tugevaid lihaspingeid

  • Tõstab töövõimet ja toonust, parandab mälu ja tähelepanu

  • Parandab seedesüsteemi ja verevarustust organites, seega paraneb organite funktsioon.

  • Tasakaalustab psüühikat, vähendab stressi

  • Aitab organismil viirustest kiiremini vabaneda

 

Head tulemused: pea-, kaela- ja seljavalude , stressi, unetuse, astma jm hingamisteede haiguste korral, liigeste- lihaste probleemide, ainevahetushäirete, naistehaiguste korral jpm

Vastunäidustused: Punktmassaaž on keelatud pahaloomuliste kasvajate, raskete infektsioonhaiguste, avatud luumurdude, tuberkuloosi, raskete neeru- ja südamehaiguste ning raseduse ajal.

 

Massöör: Merike-Marrit Põldaru  

Teenus on saadaval järgmistel päevadel: N.
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
Hiina tervendava, ergutava ja tasakaalustava punktmassaaži hind
 
  60 min         40 €
 
100 min         60 €
 
bottom of page