top of page

MER massaaz - lihas-sidekoe energeetiline vabastamine

MER tähendab lihas-sidekoe energeetilist vabastamist ja tuleneb õigupoolest ingliskeelsest terminist myofacial energetic release. Oma aeglases mediteerivuses kujutab MER endast sügavat ja tugevat kehatööd, mis vabastab kehasse kinnistunud asendimustreid ning lukustunud emotsioone.

MER kombineerib omavahel liigespingete vabastamise ja energia tasakaalustamise ning süvalihaste- ja sidekoemassaaži. Seejuures moodustavadki teraapia ideoloogilise tuuma just teadlikkus, kaastunne ja meditatiivsus. Sügavalt lõdvestav ja teraapiline MER-kehatöö aitab taastada füüsise ja meele tasakaalu, parandada rühti ning lahustada psüühikasse juurdunud kinnihoidmismustreid, mis tekitavad lisaks pingetele kehas ka valu. Massaaž toob suuremat selgust, vähendab stressi, suurendab liigeste liikuvust ja parandab nii vereringet, keha energiavoolu kui ka unekvaliteeti.

MER pakub eri kehapiirkondadele eri seansse. Nii on loodud seansid kaela- ja seljapiirkonnale; selja-, jalgade-, põlvede- ja vaagnapiirkonnale; näole ja peale, õlgadele ja kätele ning rinnakule ja kõhupiirkonnale – seda kõike olenevalt probleemist, mis inimest vaevab. Soovitav on kehatööd tarbida kuurina – olgu siis korra nädalas, korra kuus või ülenädalati neli korda. Kuuriteraapia annab üksikseansiga võrreldes sügavamad tulemused ning aitab saavutatut kinnistada.

Täpne kordade arv sõltub aga juba konkreetsest inimesest ja tema tervisest ning siin on ka rida vastunäidustusi, näiteks song, diskiprobleemid, rohkem kui 6-nädalane rasedus, osteoporoos, tugevad veenilaiendid, vanus alla 15 aasta, südamestimulaator, reuma, skisofreenia või muud vaimsed häired, mao- ja soolestikuhaavandid ning vähem kui pool aastat tagasi toimunud operatsioon.

 

Massöör: Eva Berg 

Reiki Treatment

MER massaaži hinnad        
                                            60 min     60 € 

                                            90 min     85 €

Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.

 
bottom of page