reguleerib

eluenergia liikumist sinu kehas

Nõelravi

Nõelravi ehk akupunktuur on kõige iidsem Hiina meditsiini teraapia, mille ajalugu ulatub aastatuhandete taha. Akupunktuuri nimi on hiina keeles “zenjiu”, mis tõlkes tähendab  torkimist ja soojendamist.  Energia liigub kehas teatud teid, meridiaane pidi ja iga elundi energial on omad rajad. Kui energia liikumine on häiritud, siis tekib tervisehäire. Neil meridiaanidel asuvad punktid, mida nõeltega mõjutades saab mõjutada energia liikumist ja sellega seoses ühtlasi inimese tervislikku seisundit. Nõelravipunktid on üle keha laiali, kokku on  inimese kehal umbes 360 akupunktuuri punkti, kuid enamasti kasutatakse neist 30-40.

Akupunktide qi-d mõjutades saab mõjutada kogu organismi, siseorganeid, meeleelundeid, erinevaid keha kudesid jne. Akupuktuuri eesmärgiks on tasakaalustada organismis ringlev energia ja selle abil ravida ning vältida haigusi ja parandada üldist heaolu. Ühtlasi võimaldab see kehal tervendada end ise. 

Nõelravi kasutatakse näiteks järgmiste tervisehäirete puhul: peavalu, migreen, kaela-, alaseljavalu, närvivalud, stress, depressioon, ärevus, unetus, krooniline väsimus, allergiad, krooniline nohu, köha, bronhiit, urineerimishäired, käte-jalgade külmetamine, menstruatsioonihäired, sõltuvusseisundite ravi jpm.

 

 
Nõelravi hinnad                    1 seanss                 35 €
                               pakett    10 seanssi             320 €
 
 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.