õige puudutus

võib korda saata imesid...

Hiina rinna - ja kõhumassaaž naistele

Rindade regulaarne masseerimine muudab rinnad pehmemaks ning parandab neis vereringet. Rinnamassaazi käigus töötleb massöör põhjalikult läbi mõlemad rinnad ning oskab juhtida tähelepanu probleemsetele kohtadele. Väga tihti on naistel väiksed tükikesed tekkinud kaenla alla, just sinna, kust rinnahoidja tugevalt pigistab. Rinnamassaažiga on võimalik seda ennetada, sest massaaži käigus masseeritakse takistused lahti ning taastatakse tavapärane ja tervislik vere – ja lümfiringlus. Sageli tekitab rindade hooldus võõristust ja sellest mõeldakse pigem erootilises võtmes kui tervislikust aspektist lähtuvalt, kuid profülaktilise rinnamassaažiga saab naiste tervisenäitajaid märkimisväärselt parandada.

Kõhumassaaz annab ideaalse võimaluse teha üks väike puhastuskuur oma kehas. Meie siseorganitesse ja sooltesse kuhjunud emotsionaalsed pinged mõjutavad meie seedimist. Kuhjunud pinged muudavad meie organismi happeliseks ning aeglustavad seedeprotsesse. Kuhjunud jääkained aga loovad soodsaid kasvutingimusi parasiitidele ja nõrgestavad meie immuunsüsteemi. Kõhumassaaž aitab kaasa ka patoloogiliste ladestuste aktiivsele kadumisele ja lümfisoonte tühjenemisele, aktiveerib oksüdeerumis- ja taastumisprotsesse ning parandab kudede toidet.
Kõhumassaaži mõjul ei parane mitte ainult masseeritava koha,
vaid ka läheduses asuvate piirkondade verevarustus, mille tagajärjel paraneb ainevahetus, mis omakorda aitab kaasa liigse kaalu alandamisele.
Kõhumassaaži abil parandatakse kõhuõõne elundite talitlust ning parandatakse soolestiku peristaltikat. Kõhumassaaž leevendab stressisümptomeid, muudab hingamise kergemaks ja sügavamaks ning kõrvaldab liiga tugevate emotsioonide poolt põhjustatud pinged.

Kõhumassaažist peaksid loobuma need, kellel on mõni kõhupõletik, haavandtõbi, tuberkuloos, kasvaja või krooniline gastriit, ja juba üle kolme kuu rasedad.


Naismassöör: Zhicui Fan

 

 

Hiina rinna- ja kõhumassaaži hind       
 
                                                   45 min           30 €
                                                 
 
 
 
 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.