top of page

toksiinid ja aitab kaotada liigset kehakaalu

Väljutab

Hiina tselluliidimassaaž kuputeraapiaga

 

Hiina tsellullidimassaaž kuppudega on väga efektiivne viis kehakaalu alandamiseks ja tselluliidi vähendamiseks, eriti reitel, kõhul ja kätel. Tänu sellele massaažile vähenevad keha ümbermõõdud ja tselluliit, mille tulemuseks on väiksem kaal ja parem enesetunne.Kupud tõmbavad vaakumiga naha pingule ning imavad endasse hulgaliselt pehmeid kudesid, mille tulemusena kiireneb ainevahetus ja tõuseb nahatoonus, mis teeb naha kehal pringiks. Tänu sellele, et kupu abil paranevad kõik eelnimetatud protsessid ning kiireneb ainevahetus, väljuvad organismist halvad ja mürgised jääkained, hakkab tasapisi vähenema või kaduma ka tselluliit.

Tselluliidimassaaži käigus töödeldakse probleemseid kehapiirkondi spetsiaalsete Hiina massaaži võtetega, kasutades jääkaineid väljutada aitavaid õlisid ning massaažikuppude abiga taastatakse probleemse piirkonna naha elastsus, mille tagajärjel paraneb ainevahetus ja elavneb kudede vere- ja lümfiringe.

Tselluliidimassaaži kuuri ajal soovitame juua ohtralt sooja vett ja olla kehaliselt aktiivne. Pärast esimesi protseduure võivad nahale jääda kupumassaaži jäljed, mis kaovad hiljemalt nädala jooksul.Hoolimata tselluliidimassaažile omasest intensiivsusest, pakub see massaažiliik tõelist naudingut ja heaolutunnet. Kauni ja püsiva tulemuse saavutamiseks on vajalik pikem massaažikuur.

Protseduuride arv sõltub individuaalsetest iseärasustest, kehalisest aktiivsusest ja toitumisest, soovituslik seansside arv 5-20.Maksimaalselt heade tulemuste saavutamiseks on olulised esimese kuu seansid: keha vajab esialgu ainevahetusprotsesside käivitamiseks ja töötlemiseks 3 seanssi nädalas. Kokku oleks ühes kuus vaja vähemalt 12 seanssi. Hiljem 1 kord nädalas.

Kui leiad, et januned hoolitsuse järele, siis ära kõhkle! Juba esimeste seanssidega tunned, et Su probleemile leidub lahendus: Su keha hakkab saledamana elama!. 

 

Massöör: Marika Kaljo

                    

 

Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.

Hiina tselluliidimassaaži kuputeraapiaga hind
                                                   60 min         50 €
                                                   90 min         70 €
 
 
bottom of page