top of page

massažisalong Eestis

ainulaadne

Meie kliendid kiidavad:

"Bai Lanis on alati hea energia. Siia on hea tulla. Siit on TAEVALIK minna. Nagu kerguse ja vabastuse joovastus, aitäh teile!!! Ühendus ja usaldus taeva, inimese ja Maa vahel on siin eriti tajutav. Aitäh, Hiina meditsiin, aitäh iidne tarkus ja vägi, aitäh Emake Maa ja kogu Universum. Bai Lan on oluline taeva ja iidse tarkuse kanal keset Tallinna. Aitäh! Aitäh Marikale ja kogu Bai Lani meeskonnale!!!

Hanna

"Väga hea, masseerib, leidsin kõik punktid, suhtumine hooliv ja lugupidav.tulen veel suur tänu.."

Natalja Borissoff

"Tõelised kiitused massöörile Song, kelle massaazi ja suhtumisega jäin väga rahule! Kindlasti saab teie salong olema minu edasine kindel lemmik ja esmavalik!"

"Käisin Hiina traditsioonilises loodusteraapias ja üllatav oli, milliseid valus-mõnusaid punkte võib nii peast kui ka kehalt leida. Väga huvitav kogemus ja kindlasti tahan ka edaspidi tulla!"

"Since I had some issues with my Zhan Zhuang practice I went for a tui na massage. I could literally feel the blockages disappear during the massage. When properly done, tui na is a deep meditation on mind and body. I am very grateful. Thank you "

"Täiesti kehaväline kogemus oli see! (Hiina loodusteraapia, mida tegi Weihong Song. Kupud, Gua Sha, Moksha jne). Soovitan VÄGA soojalt kõigile, kes ei soovi tegeleda vaid tagajärgede, vaid ka põhjusega. See teraapia on kiirrong põhjuseni, kui suudad ja tahad olla piisavalt avatud muutustele ja teadmistele. Kummardan südames ja olen üdini üks suur tänu, et teieni jõudsin!"

"Laavakivi massaaž. Mõnus, lõõgastav ja soe. 
Enamasti mul jalad külmetavad ja on muidu jahe olla. Peale massaaži on terve ülejäänud päev olnud hea, soe olemine varbaotsteni :)"

"Pole ammu küll käinud, aga alati on hea minna mõnusasse keskkonda, nagu salong teil seda on. Ja väljudes tunne, et on muditud mõnuga."

"Käisin spordimassažis, mis oli suurepärane. Peale seanssi on mul tundaega hiljem tunne kagu oleksin terve nädala jõusaalis rassinud. Väga hea massöör, väga tugevad käed ja üli põhjalik seanss. Soovitan kindlasti ja külastan ka ise peagi uuesti."

"Absolutely amazing experience each and every time that I have been there. So very greatful, specially to Weihong Song, a super great massage therapist."

"Massaaz oli väga mõnus ja andis juba peale esimest korda hea enesetunde.Super! Kindlasti käin ka edaspidi seal massaazis."

Gea Lepik

"Amazing experience! Became regular customer right away! So good!"

Triin Seven

"Hiina massöörid suurepärased! Linna parimad! Tunnevad täpselt inimese anatoomiat ja energeetiliselt tajuvad blokeeringuid ja suudavad need lahustada. Olen võlutud! ;))
Meie oleme tänulikud!"

Angelika Kavak

"Soovitan! Väga mõnus atmosfäär, sõbralik teenindus ja super massöör!"

Triin Saar

"Tere! Suured tänud veel kord toreda ja hea teeninduse eest 22.10 16.00-18.00 Ja tervitused minult Ilonalt ka Weihong Songile. Sain hingelise tasakaalu tagasi ja tundub ,et nüüd suudan liigutada ka mägesid. Aga kindlasti tulen kunagi ka tagasi tema teenust kasutama kui tundub nii. Aga praegu Ok!"

Ilona Tenn

"Mõnus atmosfäär ja professionaalsed massöörid, kiidan ja külastan võimalusel!"

Gädly Muttik

"Olen väga tänulik massöör Weihong Song'ile! Soovitan kõikidele, väga!!!"

Anne Kase

"We have already used the services of this great massage therapist twice. Before visiting the salon, my husband was taking different "painkillers" for two months. (Pills and made a nerve blockade) We tried everything, and only in Bai Lan my husband received proper help. We are very pleased. I bow to him and thank you for his golden hands."

Tamara Sergejeva

"The best of the best! Weihong Song is the best massage therapist!"

Aljona Izraeljan

"Väga tasemel massöör Weihong Song! Soovitan kõikidele!
Suurepärane teenindus ning õhkkond. Siiani parim kogemus, mis iial kogenud."

Deivi Rips

"Väga, väga mõnus koht, sooviksin jälle teid külastada."

Kersti Raud

"Olen antud salongi teenust kasutanud ja võin öelda,et tõesti supper ja peale seda on enesetunne ja tervis parem. Soovitan kõigile."

Viivian Kärner

"Kirjutan, kuna tahtsin jagada oma kogemusi, mida teie salongist saanud. Võttis aega mis võttis, aga tänase seisuga olen siis teist korda teie hiina poisi juures massaažis käinud, no väga olen rahule jäänud, kust te küll sellised pärli leidnud olete?"

Tiina Rõõm

"Olen kuulnud ainult head Bailani kohta!"

Enel Kerdt

"See koht on imeline, imelised inimesed sees."

Ülle Mäende

"Imeline kogemus, tänan Teid.
Külastan kindlasti veel, sest nii heale asjale ei saa "ei" öelda."

Sirely Kikkas

" Tõeliselt rahul! "

Ege Maas

" Song is very professional! "

Natalia Antonova

" Bai Lan teenus on super, olen seda kogenud ja sooviks kindlasti veel seda suurepärast teenust kogeda"

Viivian Kärner

"Nüüd ma tean, mis tähendab massaaž."

Mari Salmu

"Teie juures saab alati super tasemel massaaži."

Gerli Noorlind

"Käisin täna "Hiina jalamassaaž 60 min." seansil ja nad peaks küsima vähemalt 2 korda kõgemat hinda. Jagan seda põhjusel, et olen teenusega väga rahul ja siin töötab printsiip, underpromise, overdeliver. Tõesti kes soovib tasakaalu taastada siis NO WOW. Ei ole sõnu. Soovitan julgelt ja just Weihong Songi juurde!"

Tarvo Tobbi

"Käisin hiljuti seal ja sain väga head Tui-Na massaaži samalt Hiina mehelt. Valus oli, aga see eest mõnus. Soovitan soojalt :)"

Sirje Suvi

"Weihong Song is an excellent masseuse, I experienced a lot globally but he was exceptional. Highly recommended."

Sam

"Parim massaazi salong,hubane ja lõõgasatav!"

Regina Künnapuu

"One of the best massage ever. Very professional, positive and friendly. Got also a lot of interesting suggestions and tips for some of my health issues. I will definitely return and suggest others to try sports massage. Thank's to Rauno!"

Jelena

bottom of page