top of page

India peamassaaž

India peamassaaž on osa iidsest ayurveda ravimise süsteemist, mis õpetab enda eest hoolitsema ning haigusi ennetavalt elama. Champi on raviprotseduur, kus energiakanaleid käsitledes masseeritakse läbi pea, kael, nägu ja õlgade piirkond. Champi- teraapia on soovitav stressi, unetuse, pingepeavalude, juuste väljalangemise, kaela- ja õlavööpingete korral. Massaaž on hea eksamiperioodil ja unetuse ravimisel. Leevendust saab peavalule, väsinud silmadele ja kohinale kõrvades. Mõtlemine kiireneb ja õpingutulemused paranevad!

Champi on tuntud India massaažiliik terves maailmas, mille looja on hindu Narendra Mehta. Peamassaaž kuulub Indias igapäevase elurutiini hulka mitte ainult juuste heas vormis
püsimise pärast, vaid ta stimuleerib ka keha loomulikku tervendamisvõimet ning keha ja hinge harmooniat.

India peamassaaži Champi tehakse kas ilma õlita või õliga. Tulemuseks meeletu mõnu, täielik lõdvestus, stressi maandus, energiakeskuste aktiivsem töö = energilisem toimetulek igas tegevussfääris.

Indias on peamassaaž tavaline osa naiste ilu- ja tervisehooldusest, meeste jaoks aga imeline stressi leevendamise ja juuste turgutamise vahend.
Parem juuste kasv, vähem juuste välja langemist, hallinemise aeglustumine, tervemad juuksed. See parandab vereringet ja kookoseõli  toidab juuksejuuri mille toimel õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks. Aktiveeruvad juuksesibulad, mis on paljudel inimestel uinuvas olekus.

Massaaži teeb meister kliendile istuvas või pikali asendis, kattes ta vajadusel sooja tekiga.

Ajaliselt peaks arvestama, et Champi kestab kuni 30-45 minutit ja nn taevast alla tulek peale massaaži ca 10 minutit.

Massöör: Maie Palmiste

 Vastunäidustusteks on: 

 

  • vererõhuprobleemid

  • epilepsia

  • vähk

  • ateroskleroos

  • põletikud või ajuvereringe häireid

 

Osteoporoosi ja psoriaasi korral pea nõu arstiga!

Vähemalt 5 tundi enne massaaži ei tohi tarbida alkoholi!
 

Soovitused:
Soovitame käia vähemalt 5-10 korda. Peale esimest korda saate aru, kuidas massaaž sobib ja meeldib. Selle tunde alusel tasuks teha otsus.

Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
India peamassaaži hind:
  45 min         40 €
 
bottom of page