top of page

parandab

vereringet ja ainevahetust, aitab väljutada jääkained

Kraapimisteraapia Gua Sha

Seda ravimeetodit hakati kasutama Hiinas üle 2000 aasta tagasi.  Gua Sha massaaži kasutatakse, kui inimesel on terav või krooniline valu. Kuna valude sagedaseks põhjuseks on vere või eluenergia seiskumine mingis piirkonnas, siis gua sha tehnikaga pannakse energia uuesti liikuma.

Esmalt määritakse vastav kehapiirkond ravimtaimedest õliga kokku. Seejärel liigutakse spetsiaalse kaabitsaga mööda vastavaid meridiaane. Kaabitsaid valmistatakse jadeiidist, looma luust või sarvest, plastikust. Gua-Shaga saab ravida kõiki kehapiirkondi. Gua -Sha parandab vereringet ja ainevahetust, aitab väljutada jääkaineid. Enamik patsiente tunnetab muutust organismis koheselt.  Algul tekib töödeldud nahal punetus just nendel piirkondadel, kus varem esines valu ja ebamugavustunnet. Seejärel tekivad intensiivsemad jäljed nahale ehk Sha. Sel viisil imbuvad naha kaudu välja organismi haiguslike protsesside tagajärjel tekkinud jääkained ja toksiinid.

Kui probleem on väga tugev, siis võivad tekkivad verevalumid olla üsna tumedad. Verevalumid kaovad 2-4 päeva jooksul. Soovitame juua pärast seda teraapiat rohkelt värsket toasooja vett, mis aitab toksiine väljutada ja taastada kiiremini nahale tekkinud jäljed.

Pärast protseduuri soovitatakse järgneva päeva jooksul puhata ning vältida alkoholi, ülesöömist, paastumist, rasket tööd ja treeningut.

 

Gua sha`d kasutatakse akuutsete ja krooniliste valude, külmetushaiguste, bronhiidi, astma jne. korral.

 

Massöör: Marika Kaljo

 

 
Gua sha teraapia hind:                    
                                                   60 min       50 €
 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
bottom of page