top of page

tõmbab

seiskunud energia liikuma

Kuputeraapia

 

Kuputeraapia eesmärk on panna energiad liikuma. Kupp  tõmbab seiskunud energia lahti ja liikuma ja kui energia liigub, siis ei ole ka valusid ega pingeid.

Kupu sees olevat rõhku vähendatakse kuumuse või vaakumpumba abil, mille tulemusel nahk ja nahaalused koed tõmmatakse vaakumiga kupu sisse.

Kuputeraapias on mitmeid meetodeid. Üheks nendest on libisev kuputeraapia ehk kupumassaaž, mille käigus masseeritakse õlitatud nahka kuppudega. Teisel juhul astatakse kupud teatud keha piirkonnale piki lihast või haigestunud siseelundi peale ja hoitakse seal teatud aeg.

Kuputeraapia tagajärjel jäävad kehale nähtavad rõngakujulised jäljed, mis on nahapinnast esilekerkivad ja võivad olla vahel üsna intensiivse värviga - mida tõsisem on keha probleem, seda tugevamad ja tumedamad on kupujäljed nahal. Reeglina kaovad need  5-7 päeva jooksul, soovitame juua pärast teraapiat rohkelt värsket vett.

 

 Kupud on efektiivsed erinevate valude raviks: kaela- ja seljavalu, liigesvalu, pingest tingitud peavalu, külmetushaiguste jne. raviks. Haiguste profülaktikaks on eriti hea toimega kupumassaaž.

 

 

Massöör: Weihong Song

                Fuqing Liu

 

                

Kuputeraapia hinnad                  30 min      30 €

                                                   50 min      50 €       

 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
bottom of page