top of page

Laavakivi massaaž

 Laavakivimassaaž on tuhandeid aastaid vana Hiina raviviis, mida teostatakse kuumade laavakivide ja eriliste õlisegudega (suurimaks koostisosaks on roosiõli). Selle käigus toimub tšakrate avanemine ja organismi energeetiline mõjutamine ning laadimine - nn jaotatakse ümber energiavoolud (sealt, kus oli palju – võetakse liigne maha, sinna, kus oli vähe –lisatakse juurde,see tasakaalustab)."

 

Laavakivimassaaž on sügavalt lõõgastav protseduur, mis kaotab väsimuse ja stressi ning toidab elujõudu.
Protseduuri ajal asetatakse tšakra punktidele kehal eelnevalt soojendatud laavakivid,  mis on oma energia saanud päikesest, tulest ja veest ning jäetakse nad sinna mõnekümneks minutiks.  Seejärel algab massaaž roosi- ja mandliõli sisaldava kehaõliga, mida alustatakse õrnade liigutustega ja nõrga survega kohtadele, mida ravitakse.

Laavakivi massaaž on suunatud eelkõige sisemise energia tasakaalustamisele

 

Laavakivid kiirgavad soojust ja positiivset energiat, mis kaotab lihaspinged, reguleerib seede- ja hormonaalsüsteemi ning ainevahetust. Protseduuri tulemusena avenevad energiakanalid ning organismi energeetika tasakaalustub , vallandub harmoonia ja heaolutunne ning kehasse ja vaimu kogunenud stress kaob.

 

Samuti aitab kivimassaaž lagundada stressi ja ebatervisliku eluviisi tagajärjel organismi ladestunud jääkaineid ja toksiine. Laavakividest kiirgav soojus leevendab ka lihaste jäikust, mistõttu on laavakivi massaaž hea lõõgastumisvõimalus pärast treeningut või rasket füüsilist tööd.
Peale massaaži tunned Sa end rahulikult, hingamine on sügavam, naha toonus ja elastsus paranevad, päeva jooksul kogunenud väsimus ja stress kaovad.

 

Massöör: erinevad Eesti massöörid

Kivimassaaži näidustused:
Stress
Unetus
Lihase- ja liigesevalud
VereringeprobleemidVastunäidustused:
Südame-veresoonkonnahaigused
Ägedad põletikud
Nahahaavad
Insuldihaiged
Rasedad ja lapsed

 

Laavakivi massaaži hinnad:
                                                     60 min  55 €
                                                     90 min  75 €
                                                   120 min  95 €

 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
bottom of page