top of page

Lomi Lomi massaaž

Hawaii massaaž Lomi Lomi on üks suurepärastest massaaži liikidest, mis tegeleb üheaegselt nii haiguse põhjuse kui ka tagajärjega ning sobib toetama meie iseeneslikku tervenemisvõimet. Lomi Lomi on Hawailt pärit templi stiilis kehatöö, mida algselt praktiseerisid Kahunad (meistrid) oma templites selleks, et iseennast transformeerida ja tasakaalu viia. Nii lõid nad harmoonia ja voolamise iseendas. Rohkem kui massaaž, juhib seda protsessi iidne ALOHA VAIM ja tarkus, tervendades ja inspireerides, avamaks omatõelist potentsiaali.

 

Lomi Lomi massaaži alguses tehakse alati taotlus spetsiaalselt inimese tervendamiseks ja tema tervise heaks. Käsi, küünarnukke ja küünarvarsi kasutatakse dünaamiliste, sügavate, pikkade liigutuste tegemiseks, mis matkivad ookeanivee mõõna, tõusu ja voolamist.

Massaaž baseerub traditsioonide kohaselt Huna filosoofial, mille õpetusekohaselt ringleb maailmas eluandev energia „mana“. Otseselt tõlgituna tähendab seevajutama, aga ka lööma - „rahuloleva kassi pehme puudutus“. Sõna „lomi“ kahekordne kasutus annab massaažile mitmekordse jõu ning näitab ühtlasi selle erilisust.

Lomi Lomi mõjutab õrnal ja loomulikul viisil patsiendi mentaalsust. Massaaži käigus vabastatud energia suunatakse edasi uutel viisidel ning meie alateadvuses luuakse uued positiivsed mustrid. Probleemid ja olukorrad, mis varem tundusid keerulised ja raskesti talutavad, muutuvad kergemini lahendatavateks ja mõne aja pärast ei põhjusta nad meile enam probleeme.

Lomi Lomi vabastab blokeeritud ja allasurutud tundeid – tegeleb lisaks füüsiliste probleemidelahendamisele ka nende emotsionaalsete põhjustega.

Tehes massaaži süstemaatiliselt,võib see täielikult taastada inimese tervise.

Massöör: erinevad Eesti massöörid

Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
Lomi Lomi massaaži hinnad:
                                     90 min         85 €
                                

 
bottom of page