top of page

Sulle

ju meeldib pai saada...

Lõõgastav näo ja peamassaaž

Mõnus lõõgastav massaaž, mis parandab näonaha lümfi- ja vereringet, tõstab toonust ja muudab naha elastsemaks. Hoolitsus aitab alandada turseid ning parandada jumet ning omab kudesid tugevdavat mõju, mis omakorda hoiab naha kauem noorena.

Regulaarne näomassaaž aitab taandada enneaegseid vananemisilminguid. Paraneb naha verevarustus ning ainevahetus, tõuseb kollageeni ja elastiini süntees, paraneb rakkude regeneratsiooni.

Näomassaaž parandab lümfiringet ja taandab turseid silmaümbruses. Nahale tekib eriline „glow“ ja nahk näib terve ja klaar.

Mõnus peamassaaž on suurepärane viis lõõgastumiseks ning ideaalne võimalus jätta hetkeks kõik argimured seljataha. Lisaks aitab see ka mõjutada juuste seisundit. Tehes õigesti massaaži, on võimalik juuksekasvu kiirendada suurendatud verevooluga

Näo ja peamassaaži teeb eriliseks see, et see toimib terapeutiliselt nii kehale, vaimule kui ka hingele. Käte puudutused näol ja peal vabastavad suures hulgas endorfiine ehk heaoluhormoone, mis tekitavad rahulolutunnet ning maandavad stressi.

 

Massöör: Maris Krumm

 

 

Lõõgastava näo ja peamassaaži hinnad 
                                                 
                                                45 min           40 €
                                                                       
 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
Head Massage
peamassaaz+4.jpg
bottom of page