top of page

õige puudutus

võib korda saata imesid...

Rasedate massaaž 

Lapseootamine on imeline aeg naise elus. Regulaarne massaaž on üks võimalus seda täiel rinnal nautida. Teadlik rahulik puudutus annab heaolutunde nii emale kui lootele.


Massaaži tehakse maas matil, läbi riiete nagu ka Tai massaaži, millest see stiil on ka inspiratsiooni saanud. Massaaži on spetsiaalselt beebiootel naistele mõeldud. Matil sooritatav massaaž toimub rahulikus, hingamist järgivas tai massaažile ainuomases rütmis. See rütm rahustab ja tekitab helgemaid, enesekindlamaid mõtteid. Läbi riiete teostatav vajutuste ja venituste tehnika loob tasakaalu hinge ja keha vahel. Vastavalt sellele, kuidas tunnevad ennast laps ja ema, leitakse massaažiks kõige mugavamad ja turvalisemad asendid. Vajadusel kasutab massöör lapseootel naise toestamiseks erinevaid mugavaid patju või kott-tooli, andes nii tulevasele emale kõige sobivama toe ja kindlustunde. Matil olles on massööril hea ligipääs last ootava ema seljale, kuna rase on siis külili. Samuti annab maas olemine võimaluse masseerida jalgu kas külili, selili või istuvas asendis. Massaažiseanss algab jalgadest, pikemalt peatutakse seljal ja peapiirkonnal. Rasedusaegse massaaži ajal on massöörile antav tagasiside äärmiselt oluline!

Massaaž on soovitav alates kolmandast raseduskuust. Enne esimese massaažiaja broneerimist tuleks siiski sellest oma arsti või ämmaemandaga rääkida, sest iga naine on erinev ja iga keha käitub raseduse ajal erimoodi.
Lapseootel ema jaoks on massaaž tegelikult meeldiv, kasulik ja igati soovitatav protseduur. Vähem pingeid tähendab vähem stressi ja palju rohkem rõõmu!
Kuna massaaži tehakse matil, siis palun tulge massaažile sportlikus riietuses, soovitavalt puuvillased dressipüksid ja T särk.

 

Massöör: Maie Palmiste

Rasedate massaaži hind       45 min       40 €
                                     
                                                 
 
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
shutterstock_707780656_sm.jpg

Sagedasemad vaevused, mida saab leevendada massaažiga:

kerged seljavalud
raskustunne alaseljas, puusades ,jalgades, selja väsimine
jalgade krambid
õlavöötme ja kaela pinged
käte “suremine”
psüühiline pinge

unehäired
 

Riskirasedused ehk millal ei tohiks massaaži teha ilma arsti kirjaliku loata:
emad alla 18 ja üle 35, mitmike rasedus
varasemad probleemid rasedusega, eelmise raseduse katkemine
emakakaela probleemid
ebanormaalne loote südamelöögisagedus
looteliigutuste vähenemine või puudumine
emakasisene arengupeetus
oletatav Rh-konflikt või muu geneetiline probleem
madal kaaluiive
emal endal astma
diabeet
südamehaigus
krooniline kõrge vererõhk
aneemia
epilepsia, krambid
kopsu- või maksahaigus
uimastite, alkoholi tarbimine
puudulik toitumine

bottom of page