Tai jalatalla massaaž

 Jalatalla massaaž on iidne massaažiliik, mis pärineb teadaolevalt Hiinast. Jalamassaaži võtteid on lihvitud ja arendatud enam kui 3000 aasta vältel. Korrapäraselt tehtud jalalabade massaaž aitab leevendada ja ennetada paljusid haigusseisundeid nagu peavalu, astma, valulikud lihaspinged, kõhukinnisus, sinusiit, migreen jne. Seda tänu sellele, et meie siseelundid on närvikudede kaudu seotud ülejäänud organismiga ja osa retseptoreid asub nahapinna vahetus läheduses. Jalalaba moodustab koos tallaga ekraani, millele on projitseeritud kõik siseelundid, kust kulgevad närvikanalid keha kõikide elutähtsate süsteemideni. Jalalabade massaaž tagab nende elundite stimuleerimise ning parandab seega kehavedelike ringlust, eelkõige vere- ja lümfiringet. Siit järeldus, et jalamassaaž on tervisele erakordselt kasulik.

Maaailmakuulus Tai massaaži Wat Pho templi koolkond peab jalamassaaž võtteid oma õpetuse traditsiooniliseks osaks. Jalamassaaži võtted ja filosoofia põhinevad nagu kogu traditsiooniline Tai massaaž, maailma peamiste energiate - õhk, tuli, vesi ja maa - tundmisel ja kasutamisel. Siit lähtub, et terves kehas on need neli elementi omavahel dünaamilises tasakaalus ja haigused on nende elementide energeetiliste häirete tagajärg. Massaaž aitab taastada kehas energeetilist tasakaalu, stimuleerides elundite sisemisi ressursse ja tegevust. Jalamassaaž viiakse läbi käte ja spetsiaalse puupulgaga. Kasutatakse soovi korral massaažiõlisid ja kreeme.

 

Massöör: Marika Kaljo

Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.
Teenus on saadaval järgmistel päevadel: E, T, N, R.
Tai jalatalla massaaži hind
60 min    29 €

Jalamassaaži näidustused: 
- Massaažil on tugev profülaktiline toime paljude haiguste vastu
- Psühholoogilise häälestuse loomine, inimsuhete kvaliteedi parandamine
- Vere- ja lümfiringe stimuleerimine
- Mitmete haigusseisundite leevendamine nagu peavalud, migreen, stress, astma, maksa- ja neeruprobleemid, nahahaigused ja paljud teised.

 

Vastunäidustused:
- Viimasest söögikorrast peaks olema möödunud 1 tund
- Raseduse esimesel ja kolmandal trimestril on massaaž raseduse katkemise ohu korral vastunäidustatud
- Menstruatsiooni ägedal perioodil vastunäidustatud
- Raskete südamehaiguste ja raskete vaimsete häirete puhul nagu skisofreenia ja epilepsia võib massaaž tekitada haiguse ägenemist