top of page

õige puudutus

võib korda saata imesid...

Teraapiline Chi Detox Kõhumassaaž

Tänapäeva moodsast ja kiirest elustiilist tulenev stress, pinge ja negatiivsed emotsioonid kapselduvad meie kõhtu ja tekitavad palju probleeme.
CHI NEI TSANG ehk teraapiline toksiinidest puhastav chi massaaž  on Hiina ravimassaaž, mis põhineb Hiina Traditsioonilisest meditsiinist tuntud 5 elemendi teoorial ning käsitleb naba kui keha energiakeskuse piirkonda, kust suunatakse organeid paremini tööle.  Käsitletakse kõhul olevat tsoonide kaarti. Chi Nei Tsang massaaž vabastab kõhus, kus enamik inimesi hoiab kinni oma stressi, olevaid pingeid, vabastab blokeeringus olevad organid. Sellega koos lahenduvad soolestiku probleemid ning viib sind tagasi loomulikku tasakaalu ning aitab sul tunda ennast rahulikuna, puhastununa ja “vibreerivana”. 

See massaaž pärineb taoistlike kloostrite munkadelt, aidates neil puhastuda, tugevduda, keha uuendada, andes energiat vaimsete praktikatega tegelemiseks. Keha, meele ja vaimu tasakaalustamisel kasutatakse massaažis Qi Gongi, Tai Chi ja Kung Fu tehnikaid.  Meetodi autor on Tais elav Hiina Taoist ja Qi Gong meister Mantak Chia. Seda kõhumassaaži on hea teha max  2 x nädalas, ravikuur võiks olla kokku 10 korda. Kõhumassaaži tehes võivad tulla esile erinevate emotsioonide väljendumised (near, nutt). Massaaž annab juurde vitaalsust, kõrvaldab igasugused seiskumised ja blokeeringud, stagnatsioonid, puhastab toksiinidest, tasakaalustab 5 elementi inimese kehas ja selle kaudu tasakaalustab ka inimese psüühikat. Massaaž sobib hästi ka immuunsüsteemi tõstmiseks.


Massöör: Maie Palmiste

 

 

Teraapilise Chi Detox Kõhumassaaži hind       
 
                                                        60 min           50 €
 
                                               
Broneeri aeg nüüd, vajutades rohelisele nupule või helista 5683 4575.

Näidustused: 
-probleemid psüühikaga, stressist põhjustatud terviseprobleemid, peavalud; probleemid energiaga, vereringega, seedimisega (kõhukinnisus ,gaasid, nn. laisk kõht).
-probleemid suguelunditega (viljatus, kroonilised valud).
-probleemid jalalabadega ja põlvedega.
Antud massaaž sobib ka lastele alates 10. eluaastast.


Vastunäidustused:
Kasvajad, rasedus, menstruatsioon, kõhulahtisus, kõrge vererõhk, palavik, väga suur nõrkus ja kurnatus., tromboosid, emakasisesed spiraalid.
Enne massaaži ei tohiks süüa 2 tundi.
Kõhupiirkonna operatsioonidest peab olema möödunud vähemalt 1 aasta.

bottom of page